Opublikowano:

Dom blisko Warszawy

Budowa domu na zalesionej działce to jeden z lepszych koncepcji na to, by posiadać mało kosztowną nieruchomość położoną w atrakcyjnej okolicy. Działki budowlane leśne to bardzo tanie grunty, jednak dość problemowe, bo należy je uprzednio odrolnić i uzyskać odpowiednie pozwolenia na wycinkę drzew.

Działki Warszawa leśne można wyszukać bardzo blisko miast. Priorytetową popularnością cieszą się takie nieruchomości Warszawa w okolicach mojej stolicy oraz dodatkowo innych większych miast. W pewnych przypadkach działki tego rodzaju są tak tanie, że aż szkoda z takiej oferty nie skorzystać. Przyroda na wyciągniecie ręki to niebagatelna sprawa dla wszystkich mieszczuchów, którzy pragną opuścić swoje mieszkania Warszawa i zamieszkać we własnym domu, najbardziej własną pracą wybudowanym, w okolicach lasu.

Sposobów na załatwienie formalności wokół działek leśnych jest kilka. Po pierwsze, można zarejestrować się w KRUS po tym jak zakupimy taką działkę i zasiejemy na niej cokolwiek wykazując dochód z takiej działalności. Na takiej działce można wybudować siedlisko i po kłopocie.

Warto dodać jednak, że mieszkanie wśród drzew posiada własne wady. Zamieszkanie pomiędzy bardzo wysokich drzew może być nie tylko piękne i chroniące nas przed słonce, ale także kłopotliwe – o ile posiadamy dom pomiędzy kilkudziesięcioletnich sosen, których wysokość jest większa niż dwadzieścia metrów, wtedy musimy liczyć się z tym, że każda wichura ma możliwość nas zwyczajnie wykończyć przez spadające na dach spore ciężary. Remont dachu, jak wiadomo, nie należy do najtańszych rzeczy w życiu.

Dodaj komentarz