Opublikowano:

Gra wyścigowa Street Race 

Właściwie każdy prawdziwy mężczyzna chociaż raz marzył o zmierzeniu się ze swoich najlepszym kumplem w nielegalnym wyścigu. Z całą pewnością nieraz oglądając popularne filmy o wyścigach marzyliście, ażeby wsiąść za kółkiem wyścigowego samochodu i spróbować swoich sił w tym niebezpiecznym sporcie. Wyścigi są natomiast w pełni nielegalne w wielu cywilizowanych państwach, gdyż jest to niesamowicie niebezpieczny sport o wysokim wskaźniku śmiertelności.

Na nieszczęście, ale dla większości z nas nielegalne wyścigi są całkowicie niedostępne, gdyż jest to nielegalne , a ponadto nie posiadamy stosownego sprzętu. Na szczęście istnieją gry komputerowe, które są łatwo dostępne i umożliwiają nam sprawdzenie swoich sił w prawdziwym wyścigu. 
Gry wyścigowe cieszą się ogromną popularnością w gronie facetów, w szczególności te, które posiadają funkcję multiplayer. Nic dziwnego, gdyż ściganie się z komputerem szybko się nudzi i właściwie każdy z nas preferuje spróbować swoich sił  z żywym człowiekiem. Taka gra jest o sporo bardziej pasjonująca, a każdy street race jest całkowicie inny. Ciężko jest też wycenić poziom trudności każdego wyścigu, gdyż nie wiadomo jakie umiejętności posiada nasz współzawodnik. O ile zatem od dawna marzyliście o testom swoich sił w wyścigu ulicznym to warto zainstalować odpowiednią grę na swoim laptopie albo komputerze. Warto najpierw dowiedzieć się, które tytuły cieszą się największą popularnością pośród polskich i zagranicznych graczy. Im większa jest popularność danej gry, tym większa ilość ewentualnych przeciwników do ulicznego wyścigu.

Sprawdź tutaj: wyścigi.

Dodaj komentarz