Opublikowano:

Kable HDMI

Kabel HDMI nie jest niczym nowym, dlatego że standard HDMI jest stosowany od dawna. Takie kable można kupić w każdym sklepie z elektroniką i też w sieci. Coraz częściej ukazują się jednak rozgałęźniki HDMI, które pozwalają na prezentowanie obrazu na kilku monitorach.

HDMI matrix 4×2 jest jednym z takich rozgałęźnik. Jest to stacja, która ma 4 sekcje na porty HDMI a w każdej z tej sekcji znajdują się dwa porty.
Łącznie takie rozgałęźnik ma zatem 8 portów HDMI. HDMI 4×2 jest bardzo przyszłościowym urządzeniem, które pozwala podpinać jednocześnie wiele portów HDMI. Takie urządzenie nie jest drogie, dlatego że kosztuje około 100 złotych, a za to jest bardzo funkcjonalne. Z całą pewnością ułatwia pracę z obrazem i umożliwia rzucać ten obraz na wielu monitorach. Splitter HDMI 2×4 , a dodatkowo tego rodzaju rozwiązania są stosowane zarówno przez osoby zajmujące się codziennymi grafikom, jak i przez graczy , a oprócz tego firmy, które w swoich działaniach wykorzystują elementy graficzne. Część użytkowników kupuje sobie także takie urządzenie do domu, dlatego że chcę rzucać obraz na kilku monitorach. W sieci tego typu rozwiązania można zakupić zdecydowanie taniej niż stacjonarnie. Niższe ceny wcale nie determinują gorszej jakości. Nawet zupełnie inaczej, jakość w internecie może być jednakowa, a czasem wręcz lepsza. Oczywiście należy zwracać uwagę na producentów konkretnych rozwiązań. To producent determinuje, czy produkt jest wykonany w zgodzie ze wszystkimi zasadami i czy będzie funkcjonalny przez długi czas i będzie nas przez to cieszył.

Polecamy: extender hdmi po lan.

Dodaj komentarz