Opublikowano:

Księgowy – zakres usług

Coraz więcej przedsiębiorców, jak także osób prywatnych, korzysta z profesjonalnych usług biur rachunkowych, które oferują swoim klientom kompleksowe usługi z zakresu księgowości, jak również kadr a także płac. Warto zatem poznać więcej informacji na temat działania biur rachunkowych.
Usługi proponowane przez biura rachunkowe – co trzeba mieć świadomość tego?
Biuro rachunkowe oferuje swoim klientom, zarówno biznesowym, jak również w prywatnym, szeroki zakres usług księgowych, który obejmuje w głównej mierze prowadzenie księgi zysków i rozchodów, sporządzanie deklaracji podatkowych, opracowywanie sprawozdań inwestycyjnych, rozliczanie PIT, CIT, VAT, jak też usługi powiązane z ryczałtem oraz wyraportowanie.

A przy tym, w ofercie biur rachunkowych znajdziemy również usługi powiązane z przygotowywaniem dokumentów kadrowych oraz płacowych, jak też obliczanie składek zus, czy rozliczanie umów o pracę, umów o dzieło czy umów zlecenie. Zduńska Wola biuro księgowe jest zatem wyjściem dla wszystkich lokalnych przedsiębiorców, którzy chcą otrzymać profesjonalne, jak także kompleksowe usługi powiązane z prowadzeniem rachunkowości oraz księgowości w firmie. Prócz tego, firmy o takim profilu działalności coraz częściej proponują swoim klientom także usługi biurowe, które polegają między innymi na uzupełnianiu baz danych. Prócz tego biuro rachunkowe oferuje swoją pomoc także w zakresie rekrutacji pracowników, jak także pozyskiwania środków unijnych. Księgowy kreuje również usługi powiązane z przepisami BHP, takie jak szkolenia wstępne i okresowe.

Źródło: Podatki.

Dodaj komentarz