Opublikowano:

Niezapomniany skok spadochronowy 

Sporty ekstremalne pozwalają nie tylko na nagły skok adrenaliny, niemniej jednak głównie na doskonałe sprawdzenie swojego charakteru. Będziecie mogli sprawdzić swój charakter w nowej sytuacji , a dodatkowo wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Bez wątpienia wszystkie skoki spadochronowe Toruń  odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora.

Możecie zatem w pełni świadomie podjąć to ryzyko bez obawy o wasze życie. Instruktor pomoże wam otworzyć spadochron, zatem na pewno bezpiecznie wylądujecie na ziemi. 
Skoki spadochronowe Koszalin zdecydowanie nie są dla każdego. Instruktor nie zdecyduje się na wykonanie skoku z osobą panicznie przerażoną strachem. W tym momencie stanowicie zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla waszego instruktora. Osoby owładnięte strachem nie podejmują racjonalnych decyzji i mogą uniemożliwić dla instruktora otworzenie spadochronu. Musicie być więc w stu procentach przekonani do odbycia danego skoku. Zrezygnować możecie w każdej sytuacji, wręcz gdy będziecie już w helikopterze. Warto jednakże teraz postarać się przełamać swój strach i zdecydować się na skok. Nic nie daje nam tak dużej satysfakcji, jak zmierzenie się ze swoim strachem , a oprócz tego pokonanie go. Skoki w tandemie z instruktorem są w pełni bezpieczne o ile amator jest wstanie zapanować nad swoim strachem. O ile będziecie się wiercić oraz dodatkowo w panice bić instruktora, to na nieszczęście wasz całkowicie bezpieczny skok stanie się o sporo bardziej niebezpieczny i może zagrozić waszemu życiu , a ponadto instruktora. 

Sprawdź również informacje na stronie: skoki w tandemie z instruktorem.

Dodaj komentarz