Opublikowano:

Tworzenie gazetki

Z plików PDF można w bardzo prosty sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w bardzo wielu sytuacjach stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Powinno się do tego kupić wyłącznie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy mieć wtedy złudzenie, jakbyśmy mieli zwykłą gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest natomiast na tyle interesująca, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, by ją używać w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować również inne rzeczy, na przykład produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję towarów i tak dalej (zobacz więcej: jquery flipbook). PDF to flipbook jest rozstrzygnięciem dość intuicyjny w obsłudze i dość tanim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to więc jakiś duży wydatek, natomiast taki moduł znacznie ułatwia pracę i powoduje, że osiągnięty efekt jest z całą pewnością bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w obecnych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to używa, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdej chwili cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania w dużej liczbie przypadków z tego korzystają.

Zobacz więcej: pdf flipbook.

Dodaj komentarz