Opublikowano:

Urocza oraz słodko pachnąca zabawka zwalczająca stres 

Każda kobieta uwielbia się otaczać przepięknymi , a dodatkowo uroczymi przedmiotami. Posiadanie takich rzeczy w naszym otoczeniu daje nam wiele przyjemności i jesteśmy gotowe zapłacić za daną rzecz troszkę więcej, jeżeli już wygląda słodko , a ponadto uroczo. Nic zatem dziwnego, że popularne japońskie zabawki zwalczające stres, Squishy, cieszą się tak ogromną popularnością pomiędzy kobiet na całym świecie.

Na Instragramie hasło Squishy posiada już ponad dwa miliony postów. Jest to zdecydowanie na prawdę dużo i na pewno w ciągu najbliższych kilku miesięcy stawka ta wzrośnie do kilkunastu albo kilkudziesięciu milionów. Również na polskim Instagramie coraz częściej pojawiają się już te przesłodkie oraz urocze zabawki zwalczające stres. 
Zadanie Squishy jest bardzo łatwe. Jest to po prostu zabawka, którą ściskamy w dłoni, by rozładować napięcie. W dzisiejszych czasach nawet zabawka rozładowująca napięcie nie może być nudna i mieć nijaki kształt. Japońskie Squishy wyglądają niesamowicie uroczo i zwyczajnie nie można przejść koło nich obojętnie. Na żywo prezentują się natomiast znacznie lepiej, niż na zdjęciach. Obecnie w Polsce funkcjonuje już sklep on-line, który jest oficjalnym dystrybutorem tych zabawek. Asortyment tego sklepu jest dość znaczny i znajdziecie w nim wiele ciekawych, japońskich zabawek zwalczających stres w różnych kształtach. Największą popularnością cieszą się te zabawki, które nie tylko i wyłącznie uroczo wyglądają, niemniej jednak także pięknie pachną. Nie są to natomiast zwyczajne zapachy, gdyż najczęściej mają nam one kojarzyć się z popularnymi słodyczami.

Dodaj komentarz